Rozdelenie študentov do krúžkov - bakalárske štúdium

2. ročník, Aplikovaná informatika

1. krúžok | 2. krúžok | 3. krúžok | 4. krúžok


2. ročník, Aplikovaná informatika: 1. krúžok

  1. Alžbeta Bachroníková
  2. Patrik Baranišin
  3. Norbert Baricza
  4. Vladimír Beneš
  5. Jakub Bičian
  6. Matúš Čongrády
  7. Martin Danek
  8. Jonatan Foltýn
  9. Norbert Gavalec
  10. Marián Glatzner
  11. Tomáš Grešík
  12. Tibor Hanesz
  13. Michal Hradečný
  14. Andrej Hýll
  15. Slávka Ivaničová
  16. Dávid Jámbor
  17. Timotej Jurášek
  18. Patrik Katrinec
  19. Dávid Kőszeghy
  20. Juraj Košťál
  21. Dominik Kotvan

ˆˆˆ


2. ročník, Aplikovaná informatika: 2. krúžok

  1. Stanislav Krajčovič
  2. Martin Krejči
  3. Alexander Kromka
  4. Maroš Kučera
  5. Dávid Kúdora
  6. Lívia Kupčuliaková
  7. Martin Maco
  8. Zuzana Majeríková
  9. Martin Masár
  10. Juraj Mašlej
  11. Kristína Miklošová
  12. Jakub Motýľ
  13. Viktor Nagy
  14. Monika Victoria Omachelová
  15. Peter Paulovics
  16. Adrián Pavčo
  17. Ján Pavlásek
  18. Miloš Polakovič
  19. Tomáš Prékop
  20. Tomáš Salma
  21. Vlastimil Starec

ˆˆˆ


2. ročník, Aplikovaná informatika: 3. krúžok

  1. Károly Belokostolský
  2. Lukáš Danko
  3. Peter Daráš
  4. Marek Dubovský
  5. Martin Fiala
  6. Michal Hoľuka
  7. Pavol Jeleník
  8. Matej Kellner
  9. Juraj Kočan
  10. Peter Koza
  11. Dušan Matejka
  12. Martin Miklis
  13. Michal Piják
  14. Pavel Rajčok
  15. Michal Rakovský
  16. Martin Rarogiewicz
  17. Jozef Richter
  18. Michal Séleš
  19. Monika Štrbová
  20. Martin Trebula
  21. Dominik Turák

ˆˆˆ


2. ročník, Aplikovaná informatika: 4. krúžok

  1. Maroš Brindza
  2. Jozef Čelko
  3. Martin Krasňan
  4. Peter Kuljovský
  5. Daniel Linhart
  6. Richard Paška
  7. František Pitorák
  8. János Rosztovics
  9. Marek Stachera
  10. Martin Sumera
  11. Martin Šalka
  12. Katarína Šimnová
  13. Marek Šmahovský
  14. Michal Štefanec
  15. Monika Švaralová
  16. Adam Turňa
  17. Matúš Vanko
  18. Ladislav Wagner
  19. Peter Zach
  20. Tomáš Žitňanský

ˆˆˆ