Ocenenia študentov FMFI v celoštátnych ŠVOČ

2013

1. miesto

  • Andrej Babič v sekcii Jadrová fyzika a fyzika elementárnych častíc
  • Veronika Bejdová v sekcii Výskumné práce
  • Tomáš Bzdušek v sekcii Teoretická fyzika
  • Roman Franta v sekcii Aplikovaná informatika
  • Jakub Konečný a Michal Hagara v sekcii Aplikovaná informatika
  • Peter Kostolányi v sekcii Teoretická informatika

2. miesto

  • Martin Bachratý v sekcii Algebra, topológia, geometria, teória grafov a kombinatorika
  • Jaroslav Chovan v sekcii Numerická analýza
  • Bianka Gergeľová v sekcii Didaktika fyziky
  • Ľuboš Jaroš v sekcii Edukačný softvér
  • Adam Olas v sekcii Biofyzika a chemická fyzika
  • András Varga v sekcii Teoretická informatika

3. miesto

  • Eduard Eiben v sekcii Algebra, topológia, geometria, teória grafov a kombinatorika
  • Ivan Kontuľ v sekcii Jadrová fyzika a fyzika elementárnych častíc

Čestné uznanie

  • Peter Fulla v sekcii Teoretická informatika


2012

1. miesto

  • Jana Janková v sekcii Teória pravdepodobnosti, matematická štatistika, ekonometria a finančná matematika
  • Peter Jančár v sekcii Didaktika fyziky
  • Matej Melo v sekcii Všeobecná a teoretická fyzika, jadrová fyzika a fyzika elementárnych častíc

2. miesto

  • Anna Matfiaková v sekcii Didaktika pre 2. a 3. stupeň
  • Michal Kovaľ v sekcii Všeobecná a teoretická fyzika, jadrová fyzika a fyzika elementárnych častíc

3. miesto

  • Tomáš Rusin v sekcii Matematická analýza, Teória funkcií a funkčných priestorov
  • Michal Ferko v sekcii Aplikovaná informatika

4.miesto

  • Ladislav Rampášek v sekcii Teoretická informatika
  • Samuel Titka v sekcii Aplikovaná informatika

Čestné uznanie

  • Eva Meszárosová v sekcii Didaktika MŠ a 1.stupeň ZŠ


2011

1. miesto

  • Peter Kostolányi v sekcii Teoretická informatika
  • Tomáš Kovačovský v sekcii Aplikovaná informatika
  • Martin Žemlička v sekcii Aplikovaná fyzika

2. miesto

  • Ján Kováč v sekcii Teória grafov a kombinatorika
  • Zuzana Zíková v sekcii Pravdepodobnosť, štatistika a finančná matematika

3. miesto

  • Jakub Beran v sekcii Matematická analýza
  • Jaroslav Blanář v sekcii Aplikovaná informatika
  • Ondrej Bogár v sekcii Aplikovaná fyzika
  • Peter Dižo v sekcii Matematické modely dynamiky
  • Matej Hudák v sekcii Aplikovaná informatika
  • Martin Králik v sekcii Teoretická informatika
  • Karolína Mayerová v sekcii Diplomové práce z didaktiky matematiky v prezenčnom štúdiu
  • Vladimír Novák v sekcii Matematické modely dynamiky
  • Rastislav Tatarko v sekcii Jadrová a subjadrová fyzika a biofyzika
  • Michaela Velanová v sekcii Didaktika fyziky

Čestné uznanie

  • Martina Babinská v sekcii Diplomové práce z didaktiky matematiky v prezenčnom štúdiu
  • Emília Hanková v sekcii Bakalárske práce z didaktiky matematiky
  • Júlia Kučerová v sekcii Aplikovaná informatika
  • Ladislav Rampášek v sekcii Teoretická informatika


2010

1. miesto

  • Róbert Astáloš v sekcii Jadrová fyzika a biofyzika
  • Petra Jursová v sekcii Didaktika matematiky a informačnej výchovy
  • Peter Kán v sekcii Aplikovaná informatika
  • Ivana Karpišová v sekcii Jadrová fyzika a biofyzika
  • Martin Poláček v sekcii Teoretická fyzika a astrofyzika

2. miesto

  • Martina Babinská v sekcii Didaktika matematiky a informačnej výchovy
  • Miroslav Bagljaš v sekcii Jadrová fyzika a biofyzika
  • Attila Moravcsik v sekcii Jadrová fyzika a biofyzika
  • Michal Nanási v sekcii Teoretická informatika
  • Zuzana Šipoldová v sekcii Jadrová fyzika a biofyzika

3. miesto

  • Miroslav Chládek v sekcii Aplikovaná matematika
  • Monika Gujberová v sekcii Didaktika matematiky a informačnej výchovy
  • Zuzana Haladová v sekcii Aplikovaná informatika
  • Vladimír Lacko v sekcii Pravdepodobnosť, štatistika a finančná matematika
  • Radovan Masaryk v sekcii Experimentálna fyzika

Čestné uznanie

  • Martin Adamčík v sekcii Matematické štruktúry - Algebra, topológia a geometria
  • Barbora Gallusová v sekcii Matematické štruktúry - Algebra, topológia a geometria
  • Ivan Kováč v sekcii Teoretická informatika
  • Peter Paulis v sekcii Aplikovaná informatika


2009

1. miesto

  • Zdenka Kalaninová v sekcii Jadrová a teoretická fyzika
  • Peter Maták v sekcii Jadrová a teoretická fyzika
  • Ivan Sutóris v sekcii Ekonometria a finančná matematika
  • Barbora Trubenová v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika
  • Karol Végsö v sekcii Experimentálna fyzika

2. miesto

  • Lukáš Dvonč v sekcii Experimentálna fyzika
  • Sándor Kelemen v sekcii Matematická analýza
  • Andrej Kováčik v sekcii Jadrová a teoretická fyzika
  • Anita Krommerová v sekcii Didaktika matematiky
  • Juraj Kyselica v sekcii Aplikovaná matematika
  • Vladimír Lacko v sekcii Teória pravdepodobnosti a matematická štatistika
  • Lukáš Lafférs v sekcii Ekonometria a finančná matematika
  • Peter Valko v sekcii Jadrová a teoretická fyzika
  • Tomáš Váňa v sekcii Teoretická informatika
  • Peter Zajac v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika

3. miesto

  • Róbert Astaloš v sekcii Jadrová a teoretická fyzika
  • Pavol Beluško v sekcii Aplikovaná informatika
  • Ondrej Budáč v sekcii Matematická analýza
  • Gabriela Castillo v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika
  • Jorge Luis Cayao Diaz v sekcii Jadrová a teoretická fyzika
  • Zuzana Garaiová v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika
  • Monika Gujberová v sekcii Didaktika matematiky
  • Jakub Kováč v sekcii Teoretická informatika
  • Martin Takáč v sekcii Ekonometria a finančná matematika

Čestné uznanie

  • Martina Bátorová v sekcii Algebra, topológia a geometria
  • Barbora Candráková v sekcii Teória grafov a kombinatorika
  • Elena Dušková v sekcii Aplikovaná informatika
  • Peter Glaus v sekcii Teoretická informatika
  • Ivana Hudáková v sekcii Teoretická informatika
  • Lenka Molitorisová v sekcii Didaktika matematiky
  • Lukáš Poláček v sekcii Teoretická informatika
  • Richard Štefanec v sekcii Teória grafov a kombinatorika


2008

1. miesto

  • Ľudovít Balko v sekcii Algebra, topológia a geometria
  • Martin Ilčík v sekcii Aplikovaná informatika
  • Peter Kadlečík v sekcii Jadrová a subjadrová fyzika
  • Peter Šefčík v sekcii Jadrová a subjadrová fyzika
  • Michal Šimera v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika

2. miesto

  • Róbert Astaloš v sekcii Jadrová a subjadrová fyzika
  • Martina Blahutová a Jana Horváthová v sekcii Teoretická fyzika a teória vyučovania fyziky
  • Tomáš Homola v sekcii Experimentálna fyzika
  • Andrej Krafčík v sekcii Teoretická fyzika a teória vyučovania fyziky
  • Edita Rollová v sekcii Teória grafov a kombinatorika
  • Eva Schunová v sekcii Teoretická fyzika a teória vyučovania fyziky

3. miesto

  • Slávka Čarnická v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika
  • Zuzana Garaiová v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika
  • Lenka Grmanová v sekcii Teória pravdepodobnosti, štatistika, ekonometria a finančná matematika
  • Zdenka Kalaninová v sekcii Jadrová a subjadrová fyzika
  • Michal Pospíšil v sekcii Aplikovaná matematika
  • Michal Rjaško v sekcii Teoretická informatika
  • Peter Slezák v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika
  • Peter Valko v sekcii Jadrová a subjadrová fyzika

Čestné uznanie

  • Martina Blahutová a Jana Horváthová v sekcii Teória vyučovania fyziky
  • Júlia Štibravá v sekcii Didaktika matematiky
  • Martin Takáč v sekcii Teória pravdepodobnosti, štatistika, ekonometria a finančná matematika


2007

1. miesto

  • Ján Žižka v sekcii Aplikovaná informatika

2. miesto

  • Alena Jančigová v sekcii Aplikovaná informatika
  • Drahoslava Židová  v sekcii Didaktika matematiky

3. miesto

  • Angelika Babejová v sekcii Didaktika matematiky
  • Ján Mazák v sekcii Matematické štruktúry
  • Martin Slota v sekcii Teoretická informatika
  • Hana Spálová v sekcii Aplikovaná informatika
  • Monika Steinová v sekcii Teoretická informatika

Čestné uznanie

  • Rastislav Lenhardt v sekcii Teoretická informatika
  • Martin Takáč v sekcii Aplikovaná matematika
  • Erika Trojáková v sekcii Matematické štruktúry


2006

1. miesto

  • Rastislav Dvornický v sekcii Jadrová fyzika
  • Mária Kotalová v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika
  • Robert Lukoťka v sekcii Matematické štruktúry
  • Martin Macko v sekcii Teoretická informatika

2. miesto

  • Tomáš Homola  v sekcii Experimentálna fyzika
  • Zuzana Konôpková v sekcii Teoretická fyzika
  • Michal Recký v sekcii Aplikovaná informatika

3. miesto

  • Jana Balážová v sekcii Didaktika matematiky
  • Pavol Bokes v sekcii Matematická analýza
  • Mirka Kemeňová v sekcii Teoretická informatika
  • Elena Malkin v sekcii Teoretická fyzika
  • Martin Pécsy v sekcii Jadrová fyzika
  • Michaela Sonlajtnerová v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika

Čestné uznanie

  • Milan Moravčík v sekcii Didaktika matematiky
  • Ľuboš Steskal v sekcii Teoretická informatika
  • Zdenka Uhríková v sekcii Aplikovaná informatika
  • Peter Zahradník v sekcii Matematické štruktúry


2005

1. miesto

  • Zuzana Kúkelová v sekcii Aplikovaná informatika
  • Mária Nánasiová v sekcii Matematické štruktúry
  • Martin Pécsy v sekcii Jadrová a subjadrová fyzika

2. miesto

  • Martin Bujňák v sekcii Aplikovaná informatika
  • Lucia Čuvajová v sekcii Didaktika matematiky
  • Dušan Kubala v sekcii Všeobecná fyzika

3. miesto

  • Michal Deák v sekcii Jadrová a subjadrová fyzika
  • Michal Jančošek v sekcii Aplikovaná informatika
  • Peter Kukučka v sekcii Matematická analýza
  • Vladimír Roth v sekcii Aplikovaná informatika
  • Peter Sidó v sekcii Teória pravdepodobnosti, štatistika, ekonometria a finančná matematika
  • Barbora Tencerová v sekcii Biofyzika a biomedicínska fyzika

Čestné uznanie

  • Lýdia Hanusková v sekcii Teoretická informatika


2004

2. miesto

  • Zsolt Tóth v sekcii Teoretická informatika

3. miesto

  • Katarína Bod’ová v sekcii Aplikovaná matematika
  • Branislav Katreniak v sekcii Teoretická informatika
  • David Pál v sekcii Matematické štruktúry
  • Beata Stehlíková v sekcii Teória pravdepodobnosti, štatistika, ekonometria a finančná matematika

Čestné uznanie

  • Tomáš Jurík v sekcii Aplikovaná matematika
  • Matej Novotný  v sekcii Teoretická informatika


2003

1. miesto

  • Juraj Földes v sekcii Matematická analýza
  • Monika Jurčovičová v sekcii Jadrová fyzika
  • Martina Michaličková v sekcii Biofyzika
  • Martin Vrábel v sekcii Didaktika fyziky

2. miesto

  • Alexandra Csajková v sekcii Teória pravdepodobnosti, štatistika, ekonometria a finančná matematika
  • Zuzana Majcherová v sekcii Fyzika
  • Tomáš Šoltís v sekcii Teoretická fyzika
  • Ján Somorčík v sekcii Teória pravdepodobnosti, štatistika, ekonometria a finančná matematika
  • Michal Tarana a Barbara Gulejová v sekcii Fyzika

3. miesto

  • Valdemar Melichar v sekcii Aplikovaná matematika
  • Jarmila Podskočová v sekcii Biofyzika
  • Miloslava Hutařová v sekcii Jadrová fyzika


2002

1. miesto

  • Jozef Košík v sekcii Fyzika
  • Branislav Kusý v sekcii Teoretická informatika
  • Juraj Šutiak v sekcii Jadrová fyzika

2. miesto

  • Barbora Gulejová v sekcii Fyzika
  • Roman Kováčik v sekcii Biofyzika
  • Richard Kráľovič v sekcii Teoretická informatika
  • Ľubomír Schmidt v sekcii Teória pravdepodobnosti, štatistika, ekonometria a finančná matematika
  • Branislav Štreicher v sekcii Jadrová fyzika

3. miesto

  • Mária Alexová v sekcii Teória pravdepodobnosti, štatistika, ekonometria a finančná matematika
  • Martin Králik v sekcii Teoretická informatika
  • Mariana Remešíková v sekcii Aplikovaná matematika
  • Katarína Svetková v sekcii Fyzika
  • Pavol Vitovič v sekcii Biofyzika